İZMİR ÇIKIŞLI TURLAR

REZERVASYON : 0850 840 90 32

0232 463 48 68 - 0232 246 56 56

 

HIZMETLER

lux otobüslerde ulaşım

PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

 Açık Büfe 3 Sabah Kahvaltısı

Açık Büfe  3 Akşam Yemeği

Otobüs İçi

İkramlar

3-4*OTEL 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

GÖRÜNTÜLER

HAYALİNİZDEKİ KARADENİZ  TATİLİ

HEMEN REZERVASON YAPTIRIN

DOLU DOLU DOĞU KARADENİZ BATUM TURU

 

1. Gün:

 

Sabah Saat: 06:00’da ÜÇKUYULAR [Opet Benzin İstasyonu Önünden] , Saat: 06:15 KONAK [Sabancı Kültür Merkezi Önünden], Saat:06:30’da LOZAN MEYDANI [Fuar Kapısı Önünden], Saat: 06:45’de KARŞIYAKA [Anıt, Yunuslar], Saat:06:50’de BOSTANLI VAPUR İSKELESİ’nden(İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) Saat:06:55’de  KARŞIYAKA MAVİŞEHİR EGEPARK 07:15 BORNOVA KAMPÜS ÖNÜ’nden siz değerli misafirlerimizi alarak, yolda alacağımız (ekstra) kahvaltının ardından, BALIKESİR, BURSA, GEMLİK üzerinden İZNİK’e ulaşıyoruz. Dünyada eşine az rastlanan ve bütünüyle "açık hava müzesi" niteliğinde, tarihi ve antik bir şehir olan İZNİK’i panoromik görüp, Ayasofya Camii’ni ziyaret ediyoruz. Çini Çarşısında, çini ve hediyelik eşya  alışverişlerimizide yaptıktan sonra, İZNİK GÖLÜ manzarası eşliğinde öğle yemeğimizi alıyoruz.Daha sonra, yolumuza devam edip, ülkemizin eşsiz yörelerinden biri olan, ABANT GÖLÜ’ne ulaşıyoruz. Gölün ve doğanın güzelliklerini seyredip, göl etrafında, yürüyüşler ve muhteşem fotoğraf kareleri sizleri bekliyorrr. Bu güzellikler içerisinde  OTELİMİZE yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2. Gün:

 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra, DEVREK’te Baston Atölyelerine uğrayıp, alışveriş yaptıktan sonra, ÇAYCUMA-BARTIN üzerinden, Karadeniz’in en güzel sayfiye kasabalarından biri olan, AMASRA’ya ulaşıyoruz. Bu şirin, sahil kasabasında, ANADOLU’ daki maif kaya üzerine yapılmış tek örnek olan, ROMA YOL ANITI (Kuşkaya Anıtı’nı) geziyoruz ve BAKACAK TEPESİ’nde Amasra manzarasını fotoğraflıyoruz. CENEVİZ KALESİ ve ÇEKİCİLER ÇARŞISI gezilerimizi tamamlayıp, serbest zamanda, Amasra’nın meşhur balık ve salatasından tatma şansına sahip olacaksınız. Daha sonra, Müzekent SAFRANBOLU’ya varıyoruz.. SAFRANBOLU’da göreceğimiz yerler; HIDIRLIK TEPESİ, KAYMAKAMLAR EVİ, CİNCİ HANI, KÖPRÜLÜ CAMİİ, İZZET PAŞA CAMİİ, AKÇASU KANYONU, ARASTA.. Lokum alışverişi yaparak, geleneksel Safranbolu evlerinin mimarisini yansıtan OTELİMİZE yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

 

3. Gün:

 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra, üzerinden YENİCE ORMANLARI’ nın dünyada ender bölgelerde görülebilecek bir çoğu anıtsal boy ve kalınlığa ulaşmış, adeta bir ağaç müzesini andıran rengarenk ağaç türlerini keyifle seyrederek, BOLU üzerinden, KARTEPE’nin eteklerinde bulunan, tertemiz ve bol oksijenli havası, büyülü ormanı ile bir doğa harikası olan, MAŞUKİYE’ye geliyoruz. Maşukiye’nin ismi aşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler “buraya gelen aşık olur” denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten Maşukiye’de, KARTEPE eteklerinde, rehberimiz eşliğinde kısa doğa yürüyüşleri yapıyoruz. Yemyeşil ağaçların altında, suların şırıltısı ve kuşların cıvıltısı arasında, doğanın muhteşem görüntüsünü gözlemliyoruz Burası karadenizin tüm yeşilliğini içinde barındıran ve de Türkiyenin en geniş ağaç ve bitki çeşitlerine ev sahipliği yapan ender beldelerden biridir. .Adeta kendinizi cennet bahçesinde gibi hissedeceğiniz bu ortamda, fotoğraf ve çay molaları veriyoruz. Ardından, BURSA-BALIKESİR üzerinden geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde İZMİR’e ulaşıyoruz.

 

 

 

 

» 1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları ;

 

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

 

 

ÖNEMLİ NOT : NÜFUS CÜZDANLARININ SOĞUK DAMGASININ GÖZLE GÖRÜLÜR ŞEKİLDE BELLİ OLMASI VE NÜFUS CÜZDANININ KESİNLİKLE YIPRANMAMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR. MADURİYET YAŞANMAMASI İÇİN YENİ ÇİPLİ KİMLİKLERLE GELİNMESİ RİCADIR.YENİ KİMLİK KARTINA BAŞVURAN MİSAFİRLERİMİZİN ESKİ KİMLİKLERİ İPTAL OLDUĞU İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR BU YÜZDEN YENİ ÇİPLİ KİMLİKLERİ GELENE KADAR BATUM'A GEÇİŞ YAPAMAMAKTADIRLAR.

 

» FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

- 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

- Otellerde 3 Sabah Kahvaltısı

- Otellerde 3 Akşam Yemeği

- Tüm Çevre gezileri

- Profesyonel rehberlik hizmetleri

- Otobüs içi ikramları

- 1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

- Mercedes, Travego, Tourismo  otobüsler İle ulaşım

- İzmir MT Tur Güvencesi

» FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- İlk gün Sabah Kahvaltısı

- Öğlen Yemekleri

- Tüm Yemeklerde alınan içecekler

- Eksta belirtilen tüm organizasyonlar

- Tüm özel harcamalar

- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 

MARTI TUR TURİZM LTD. ŞTİ

İZMİR MT TUR SEYAHAT ACENTASI

0850 840 90 32

0232 463 48 68 - 0232 246 56 56

 

İZMİR ÇIKIŞLI KÜLTÜR TURLARI - KAPADOKYA TURLARI - KARADENİZ TURLARI - AVRUPA TURLARI  - AMERİKA TURLARI - ANKARA TURLARI - ALAÇATI TURLARI - BODRUM TURLARI - İSPANYA TURLARI - GEMİ TURLARI - GAP TURLARI - EGE TURLARI - ÇANAKKALE TURLARI - BÜYÜK BALKAN TURLARI - BÜYÜK AVRUPA TURLARI - YUNAN ADALARI TURLARI - RODOS MİDİLLİ SÖMBEKİ SAMOS ADA  TULARI - SAKIZ ADASI TURLARI İLE HİZMETİNİZDEYİZ

 

 

Abant Gölü - Amasra - Safranbolu Turu BATI KARADENİZ

 

ABANT GÖLÜ MİLLİ PARKI - AMASRA - BAKACAK TEPESİ - AMASRA KALESİ - KEMERE KÖPRÜSÜ - ÇEKİCİLER ÇARŞISI - FATİH CAMİİ - AMASRA MÜZESİ - SAFRANBOLU - YÖRÜK KÖYÜ - SİPAHİOĞLU KONAĞI - HÜKÜMET KONAĞI - SAAT KULESİ - DEMİRCİLER ÇARŞISI - CİNCİ HAN - KÖPRÜLÜ MEHMET PAŞA CAMİİ - YEMENİCİLE

İZMİR MT TUR SEYAHAT ACENTASI

0850 840 90 32

0232 463 48 68 - 0232 246 56 56