İZMİR ÇIKIŞLI TURLAR

REZERVASYON : 0850 840 90 32

0232 463 48 68 - 0232 246 56 56

 

HIZMETLER

lux otobüslerde ulaşım

PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

 Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı

Açık Büfe  2 Akşam Yemeği

Otobüs İçi

İkramlar

5*OTEL 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

GÖRÜNTÜLER

İzmir Çıkışlı Misra Ayvalık Asos Çanakkale Bozcaada Turları

HEMEN REZERVASON YAPTIRIN

İZMİR AYVALIK

 

Siz saygı değer konuklarımızla acente yetkilileri ve rehberimiz eşiliğinde belirtilen yerde ve saatte buluşuyor MARTI TUR TURİZM (İZMİR MT TUR) ikramlarıyla Bursa Balıkesir güzergâhını takiben Ayvalık’a hareket ediyor ve birbirimizle tanışıyoruz.

 

2.GÜN AYVALIK CUNDA ADASI

 

Yolumuz üzerinde alınan kahvaltı sonrasında Ayvalık’a varıyor ve otelimize ulaşıyoruz. Odalarımıza yerleşip kısa bir süre dinlendikten sonra Dünyada Alplerden sonra oksijen oranı en yüksek ikinci yeri olan Kuzey Egemizde önce Cunda ( Alibey ) Adası’nı gezerek turumuza başlıyoruz. Burada Taksiyarhis Kilisesi ve Arnavut kaldırımlı taş sokaklarda yapacağımız yürüyüş sonrasında tekne turuna çıkıyoruz. (Ortunç Koyu, Akvaryum Koyu, Cennet Koyu, İncirli Koyu, Alibey Koyu, Tımarhane Koyu) tekne turumuz esnasında körfezin güzel koyları arasında öğle yemeği alıyoruz. Tekne turumuzun ardından göz alabildiğine uzanan zeytinlikleri ve koyları kuşbakışı seyretmek için çam ormanlarıyla kaplı Ayvalık adalarına hâkim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası’na hareket ediyoruz. Burada Şeytan’ın ayak izini simgeleyen demir kafes içindeki izi gördükten sonra Midilli Adası'nın da yer aldığı manzaralar eşliğinde hatıra fotoğraflarımızı çekerken çaylarımızı yudumluyoruz. Günbatımı sonrasında otelimize dönüyoruz. Beraberce yiyeceğimiz akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimiz rehberimizin vereceği bilgiler doğrultusunda bölgenin gece eğlencelerinden ve aktivitelerinden faydalanabilirler.

 

3.GÜN AYVALIK-BOZCAADA

 

Otelimizde alınan açık büfe kahvaltımızın ardından Bozcaada’ya hareket etmek üzere Geyikli İskelesi’ne varıyoruz. Bizleri Bozcaada’ya götürecek olan feribotu beklerken sahilde çay-kahve keyfi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra feribota binerek yarım saatlik yolculuk sonrasında Bozcaada’ya varıyoruz. İnanılmaz şirinlikteki Bozcaada daha ilk adımımızda bizleri büyülüyor. Adada Rüzgâr Değirmenleri’ni, Ayazma Plajı’nı, Mermer Burnu’nu görüp, Göztepe’den panoramik manzarayı izledikten sonra Ceneviz Kalesi'ni gezip Ege’nin enfes balıklarından tadabileceğiniz balık restaurantlarında öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası dileyen konuklarımızla adanın ılık rüzgârı ile birlikte yürüyüş yapıyoruz. Dileyen konuklarımız serbest zamanı Ayazma Plajı'nda denize girerek ve güneşlenerek değerlendirebilirler. Serbest süre sonrası adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve şarap alışverişinden sonra deniz kıyısında çaylarımızı yudumlayıp feribota binerek otelimize dönüyoruz.

 

4.GÜN AYVALIK-ASSOS-ÇANAKKALE-İZMİR

 

Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısının ardından Assos’ a hareket ediyoruz. Burada Athena Tapınağı'nı geziyoruz. Burada verilen dinlenme molası sonrasında Truva Atı ziyaretimizi takiben şarkılara konu olan Aynalı Çarşı'yı geziyoruz. Feribot ile Eceabat`a geçtikten sonra 1914 yılında başlayan, toplam 253.000 askerimizin şehit ve zayii olduğu Çanakkale Savaşı`nın izlerini görebileceğimiz, Çanakkale geçilmez destanının yazıldığı Şehitlik, Conk Bayırı, 57. Alay Şehitliği, Kabatepe gezilerimizin ardından İzmir e  hareket ediyoruz.

 

     TUR PROGRAMINA DAHİL OLAN HİZMETLER

 

•    Özel Otobüsler ile gidiş dönüş ulaşım

•    Milli Park giriş ücretleri

•    Rehberlik veya refakat hizmetleri

•    3 Gece 4 gün belirtilen otelde konaklama

•    Öğrenci ve görevli öğretmen müze, ören yeri giriş ücretleri

 

     TUR PROGRAMINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

•    Dönüş yolundaki akşam yemeği

•     müze, ören yeri giriş ücretleri

•    Kişisel harcamalar ve ekstra olarak belirtilen hizmetler

 

MARTI TUR TURİZM LTD. ŞTİ

İZMİR MT TUR SEYAHAT ACENTASI

0850 840 90 32

0232 463 48 68 - 0232 246 56 56

 

İZMİR ÇIKIŞLI KÜLTÜR TURLARI - KAPADOKYA TURLARI - KARADENİZ TURLARI - AVRUPA TURLARI  - AMERİKA TURLARI - ANKARA TURLARI - ALAÇATI TURLARI - BODRUM TURLARI - İSPANYA TURLARI - GEMİ TURLARI - GAP TURLARI - EGE TURLARI - ÇANAKKALE TURLARI - BÜYÜK BALKAN TURLARI - BÜYÜK AVRUPA TURLARI - YUNAN ADALARI TURLARI - RODOS MİDİLLİ SÖMBEKİ SAMOS ADA  TULARI - SAKIZ ADASI TURLARI İLE HİZMETİNİZDEYİZ

 

 

İzmir Çıkışlı MİSRA Turu

Turuva Asos Çanakkale Ayvalık cunda Bozca ada tuları