Konaklamalı Kapadokya Turu

Avanos, Ürgüp, Ihlara Vadisi, Göreme, Hacı Bektaş - ı Veli, Derinkuyu, Tuz Gölü

Düş ve Gerçeğin Buluşma Noktası ve Tanrı Kapadokya'yı Yarattı.

İZMİR ÇIKIŞLI TURLAR

REZERVASYON : 0850 840 90 32

0232 463 48 68 - 0232 246 56 56

 

HIZMETLER

lux otobüslerde ulaşım

PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

 Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı

Açık Büfe  2 Akşam Yemeği

Otobüs İçi

İkramlar

5*OTEL 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

GÖRÜNTÜLER

HAYALİNİZDEKİ KAPADOKYA  TATİLİ

HEMEN REZERVASON YAPTIRIN

 

İZMİR ÇIKIŞLI KAPADOKYA TURU

26-29 EKİM  3 GECE 3 GÜN

26 Ekim Akşam Saat 19:00'da Üçkuyular Opet Benzin ist. önü19:20’de Üçyol Yazahaneler, 19:45 Karşıyaka Anıt Heykeli 20:15  Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Kula, Afyon ve Konya’da vereceğimiz molalarımızın sonrasında sabah saatlerinde Aksaray’a ulaşıyoruz. Sabah kahvaltımızı (Ekstra) Aksaray'da Ağaçlı tesislerinde serbest olarak alıyor...

1.GÜN:  Türkülere konu olan HASAN DAĞI’nı görerek içinden Melendiz deresinin aktığı 105 kilisenin bulunduğu IHLARA VADİSİ’ne ulaşıyoruz. Vadide bulunan bazı kiliseleri gezdikten sonra on binlerin sığınağı, büyüleyici bir yer olan DERİNKUYU YER ALTI ŞEHRİ’ni geziyoruz. Bölgenin en güzel vadilerinden olan GÜVERCİNLİK vadisine geçiyoruz ve fotoğraflarımızı çekiliyoruz. ÜRGÜP’e doğru yol alırken 3 Güzeller’de durup akşam güneşini izliyoruz, sonrasında ORTAHİSAR’da limon depolarını gördükten sonra,otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN: Sabah Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp DERVENT VADİSİ’NE gidiyoruz ve burada fotoğraflarımızı çekiliyoruz. PAŞABAĞ’a geçip 3 başlı devasa peribacalarını görüyoruz, sonrasında HACI BEKTAŞ VELİ ve BALIM SULTAN türbeleri ve dergahlarını gezdikten sonra SEMAH gösterilerini izliyoruz. Gösterilerin ardından ONİX Taş Atölyelerini geziyoruz. Alışverişimiz sonrasında bölgenin mimari dokusunun yansıdığı özel bir mekanda yöresel öğle yemeğimizi alıyoruz. (ekstra)Öğle yemeği sonrasında AVANOS’a SERAMİK ATÖLYELERİ’ni dolaşıyoruz. GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ ziyaretimizi tamamlayıp, Turasan Şarap Mahsenlerinde Şarabın tarihçesini dinliyoruz ve Şarap Alışverişlerimizi tamamlıyoruz. Asmalı Konağı unutmadık!!! Konak gezimizin sonunda Akşam yemeğini otelimizde alıyoruz. Bölgenin olmazsa olmazı TÜRK GECESİ eğlencesi(Ekstra). Konaklama otelimizde.

3.GÜN: Otelde alacağımız açık büfe Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor,Cumhuriyet, yüksek ahlâkî değer ve niteliklere dilenen bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir. Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun..Dileklerimizle Milli bayramımızı kutluyor Nevşehir den geçip Konya’ya geliyoruz Gel, gel, ne olursan ol yine gel,İster kafir, ister mecusi, ister puta tapan ol yine gel  diyen  HZ. MEVLANA MÜZE ziyaretimizi yapıp, öğle yemeğimizi konya'da alıyor ve geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalar sonrasında İzmir’e ulaşıp bir dahaki Martı Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

Kişi Başı Tur Ücreti: 349.00 TL

3 taksit : 368 TL  ---  6 Taksit : 399 TL  --- 9 taksit 449 TL

 

TUR FİYATINA DAHİL OLANLAR                        TUR FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR

* 2 Gece Otel konaklama 5*Perissia Hotel               * İlk gün sabah kahvaltısı

* Lüx Otobüsle ulaşım                                              * Öğle yemekleri

* Otellerde alınan Sabah Kahvaltısı(2)ve                 * Türk Gecesi

Akşam yemekleri (2)                                                 * Yemeklerde alınan içecekler

*Tüm Çevre Gezileri ve turlar                                   *Müze ve ören yeri girişler

* Seyahat sigortası                                                      * Balon veya ATV Turu

* Rehberlik hizmeti

* Otobüste sıcak ve soğuk ikramlar

* Martı  Tur refakati

 

MARTI TUR TURİZM LTD. ŞTİ

İZMİR MT TUR SEYAHAT ACENTASI

0850 840 90 32

0232 463 48 68 - 0232 246 56 56

 

İZMİR ÇIKIŞLI KÜLTÜR TURLARI - KAPADOKYA TURLARI - KARADENİZ TURLARI - AVRUPA TURLARI  - AMERİKA TURLARI - ANKARA TURLARI - ALAÇATI TURLARI - BODRUM TURLARI - İSPANYA TURLARI - GEMİ TURLARI - GAP TURLARI - EGE TURLARI - ÇANAKKALE TURLARI - BÜYÜK BALKAN TURLARI - BÜYÜK AVRUPA TURLARI - YUNAN ADALARI TURLARI - RODOS MİDİLLİ SÖMBEKİ SAMOS ADA  TULARI - SAKIZ ADASI TURLARI İLE HİZMETİNİZDEYİZ