İZMİR ÇIKIŞLI TURLAR

REZERVASYON : 0850 840 90 32

0232 463 48 68 - 0232 246 56 56

 

HIZMETLER

lux otobüslerde ulaşım

PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

 Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı

Açık Büfe  1 Akşam Yemeği

Otobüs İçi

İkramlar

4*OTEL 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

GÖRÜNTÜLER

İZMİR ÇIKIŞLI KONYA MEVLANA TURU

HEMEN REZERVASON YAPTIRIN

1.GÜN : İZMİR - AFYON - AKŞEHİR – KONYA

Sabah 06:00’da belirlenen yerlerden siz değerli misafirlerimizi alıyor ve turumuza başlıyoruz.Yolumuz üzerinde uygun bir tesiste sabah kahvaltımızı yapıyor,ilk olarak ziyaret edeceğimiz,dünyaca ünlü fıkralarıyla ve renkli kişiliğiyle bir halk kahramanı olan, Nasreddin Hoca’nın mezarını ziyaret ediyoruz. Mermer sandukanın başucunda bile bizleri güldürmeyi başaran Nasreddin Hoca’nın yaşamını simgelemek üzere, Nükte ve esprili hayatından izleri yansıtan türbede Moğol İmparatoru Timur’un “Dünyanın merkezi neresidir?” sorusuna ayağını yere koyarak “Burasıdır!” diye cevap vermesine istinaden yere konan pirinç levhayı görüyoruz. Daha sonra dikkatlice baktığınızda her tarafı açık olan türbenin önünde bulunan demir kapının zincirlerle sıkıca neden kapalı olduğunu burada  rehberimizden öğreneceksiniz. Akşehir gezimizin ardından, KONYA’ya ulaşıyoruz. Otelimize yerleşip,( DÜNDAR OTEL) akşam yemeğimizi alıyoruz.  Sevgi, kardeşlik, hoşgörü gibi kavramları ön planda tutan, dünya kültür ve medeniyet tarihine damga vuran HZ. MEVLANA’nın ölüm yıldönümünde yapılan, ŞEB-İ ARUS törenlerini izlemek için otelimizden ayrılıyoruz.Bu muhteşem gösterileri izledikten sonra otelimize geri dönüyoruz.

2.GÜN : KONYA - AFYON- İZMİR

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, Hz. Mevlana Türbesi ve Müzesi, Alaaddin Camii, Şems Tebrizi Türbesi, İnce Minareli Medrese, Karatay Medrese ziyaretleri yapıyoruz. Konya’nın mesire yeri olarak ta  bilinen Meram’a doğru hareket ediliyoruz. Burada Tavus Baba Türbe ziyaretimizi yaptıktan sonra öğle yemeğimiz için  uygun bir yerde mola veriyoruz.Ardından İZMİR’e dönüş yolculuğumuza başlıyor ve yolumuz üzerinde vereceğimiz uygun molalar sonrasında , akşam saatlerinde İZMİR’e ulaşıyoruz ve siz değerli konuklarımız ile bir başka organizasyonumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

DAHİL OLANLAR

 

* Otellerde 1 Gece Y.P Konaklama

* Lüks Otobüsler İle Ulaşım, Çevre Gezileri

* Turizm Seyahat Sigortası.

* 1 Sabah kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği

* Rehberlik Hizmetleri

 

DAHİL OLMAYANLAR

 

* Tüm Öğlen Yemekleri

* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

* Müze Ören Yeri Girişleri

* Yolda alınacak sabah kahvaltısı

* Otellerde-yollarda-tur esnasında yapılacak ekstra harcamalar

 

MARTI TUR TURİZM LTD. ŞTİ

İZMİR MT TUR SEYAHAT ACENTASI

0850 840 90 32

0232 463 48 68 - 0232 246 56 56

 

İZMİR ÇIKIŞLI KÜLTÜR TURLARI - KAPADOKYA TURLARI - KARADENİZ TURLARI - AVRUPA TURLARI  - AMERİKA TURLARI - ANKARA TURLARI - ALAÇATI TURLARI - BODRUM TURLARI - İSPANYA TURLARI - GEMİ TURLARI - GAP TURLARI - EGE TURLARI - ÇANAKKALE TURLARI - BÜYÜK BALKAN TURLARI - BÜYÜK AVRUPA TURLARI - YUNAN ADALARI TURLARI - RODOS MİDİLLİ SÖMBEKİ SAMOS ADA  TULARI - SAKIZ ADASI TURLARI İLE HİZMETİNİZDEYİZ

 

 

Konaklamalı KONYA Turu

AKŞEHİR’E GIDIYORUZ. NASREDDİN HOCA TÜRBESİ,MEVLANA MÜZESİ,

ŞEMS-İ TEBRİZİ, SELİMİYE CAMİ, AZİZİYE CAMİ,